PL EN
TTM
Certyfikowanym Dystrybutorem
Węży Przemysłowych
01/5
Uprawnienia Transportowego
Dozoru Technicznego
Ścisła współpraca
z jednostkami dozorowymi
02/5
Gwarancja długofalowej, komfortowej
i bezpiecznej eksploatacji. Od ponad 20 lat.
03/5
Kompletne rozwiązania.
Indywidualnie dopasowany produkt i profesjonalne usługi.
04/5
Technologia Transferu Mediów
Urządzenia nalewcze projektowanie, wykonanie,
modernizacja, serwis
05/5
scrolluj

TTM Technologia Transferu Mediów, jako Business Unit spółki M&MR Trading Polska, promuje innowacyjne rozwiązania

w dziedzinie urządzeń przeładunkowych NO, węży przemysłowych i armatury złącznej, kanałów wentylacyjnych, taśm przenośnikowych, pomp, usług projektowych, serwisowych i doradczych. Jesteśmy wierni standardom wyłącznie produktów uznanych i renomowanych na rynku międzynarodowym – w zakresie technologii transferu mediów jest to m.in. Continental ContiTech, DIXON, RS Roman Seliger, SHP PrimaFlex czy Landustrie. Oferowane produkty wykonywane są według obowiązujących norm, a ich jakość poświadczona certyfikatami, świadectwami oraz dokumentami dozorowymi.

 

Nowa jednostka biznesowa ewoluowała z jednej z dotychczasowych branż TransComfort, jaką był Dział Węży Przemysłowych, Fluid Systems. Rozwinięcie tego obszaru, podjęcie nowych wyzwań i możliwości spowodowało kontynuację funkcjonowania działu, jako autonomicznej jednostki biznesowej spółki. TTM integruje te elementy, które wspólnie składają się na najwyższą jakość – gwarancję długofalowej eksploatacji, komfort i bezpieczeństwo, co bezpośrednio przekłada się na znaczną redukcję kosztów ewentualnych awarii, wymian i postojów. Posiadamy zespół techniczny, uprawnienia oraz doświadczenie, aby oferować dopasowany produkt, kompletne usługi i profesjonalne wsparcie w zakresie rynku transferu mediów.

 

Zapraszamy również na stronę główną spółki M&MR Trading Polska Sp. z o.o. - www.mmr-trading.pl.

Czytaj więcej

Wybierz katalog produktów

czytaj więcej
Węże przemysłowe
TTM dostarcza i konfekcjonuje specjalistyczne przewody na bazie węży gumowych, tworzywowych i stalowych w zakresie ciśnienia do 200 bar i średnicy do DN 1500 mm.
czytaj więcej
czytaj więcej
Armatura złączna
TTM oferuje szeroki zakres standardowej oraz specjalistycznej armatury i zaworów dla przemysłu, do przesyłu mediów ciekłych, gazowych lub stałych.
czytaj więcej
czytaj więcej
Urządzenia przeładunkowe NO
TTM oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów, produkcji i modernizacji urządzeń przeładunkowych NO, w ścisłej współpracy z jednostkami dozorowymi TDT, WDT, UDT czy DNV.
czytaj więcej
czytaj więcej
Ramiona przeładunkowe
TTM oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów, produkcji i modernizacji ramion przeładunkowych, w ścisłej współpracy z jednostkami dozorowymi TDT, WDT, UDT czy DNV.
czytaj więcej
czytaj więcej
Taśmy przenośnikowe i CB Guard Life Extender
TTM posiada w swojej ofercie wysokiej jakości, różnego rodzaju taśmy przenośnikowe, a także innowacyjne systemy i skanery do monitorowania ich stanu i zużycia.
czytaj więcej
czytaj więcej
Pompy
TTM dostarcza efektywne jednostki do uzdatniania wody ściekowej. Pompy do sektora ściekowego są połączeniem najwyższej jakości, funkcjonalności, redukcji kosztów oraz ochrony środowiska.
czytaj więcej
czytaj więcej
Conti Thermo Protect
TTM dystrybuuje innowacyjny system izolacji do zastosowań w przemyśle, Conti® Thermo-Protect, szczególnie polecany do izolowania krętych lub elastycznych instalacji i rurociągów.
czytaj więcej
czytaj więcej
Usługi serwisowe, projektowe i doradcze
Zespół specjalistów TTM świadczy usługi serwisowe, projektowe i doradcze, zgodne z wymaganiami jednostek dozorowych, przepisami prawa oraz indywidualnymi życzeniami Klientów.
czytaj więcej
czytaj więcej
Referencje i uprawnienia
TTM działa w szeroko pojętej branży przemysłowej - zachęcamy do zapoznania się z naszymi referancjami.
czytaj więcej

Kontakt z naszymi biurami

Biuro Centralne
Gdynia
M&MR Trading Polska Sp. z o.o.
Business Unit TTM Technologia Transferu Mediów

ul. Hutnicza 25 DE, 81-061 Gdynia

T: +48 58 627 49 27

Fax: +48 58 627 49 28

M: 

Paweł Nowacki
Technical and Sales Coordinator

T: +48 607 807 161

M: pnowacki@transcomfort.pl

Anna Bochentyn
Sales and Logistics Specialist

T: abochentyn@mmr-ttm.pl

M: +48 695 506 054

Biuro regionalne
Warszawa
Anna Płoszaj
Director of Coordination and Organization of Sales

Business Units TransComfort & TTM Technologia Transferu Mediów

 

T: +48 601 487 897

M: 

 

Biuro Regionalne
Szczecin
Jarosław Radwański
Technical Sales Advisor

T: +48 601 269 199

M: 

Biuro Regionalne
Koszalin
Jan Majewski
Technical Sales Advisor

T: +48 607 517 222

M: jmajewski@mmr-ttm.pl

Biuro Regionalne
Poznań
Patryk Mucha
Manager for Design, Production & Maintenance

T: +48 511 011 821

M: 

Dariusz Mazur
Maintenance, Service

T: +48 506 171 540

Aneta Barczak
Technical Consultant

T: +48 607 504 295

M: abarczak@mmr-ttm.pl

Biuro Regionalne
Lublin
Grzegorz Kolek
Product Manager

T: +48 607 351 098

M: 

Biuro Regionalne
Zabrze
Jarosław Narbutt
Technical Sales Advisor

T: +48 601 579 540

M: jnarbutt@mmr-ttm.pl

O nas

Transcomfort, Business Unit spółki M&MR Trading Polska specjalizuje się w ogólnopolskiej dystrybucji produktów i usług na rynki techniczne

Specjalizuje się w ogólnopolskiej dystrybucji produktów i usług na rynki techniczne w takich dziedzinach jak przemysł kolejowy, motoryzacyjny, budowlany i branża utrzymania ruchu.

 

Dzięki niemal 25-letniemu doświadczeniu na rynku oraz branżowemu know-how, oferujemy towary od renomowanych producentów znanych światowych marek, gwarantując tym samym najwyższy standard jakościowy i technologiczny. Dostarczamy usługi kompleksowe – od doradztwa technicznego i doboru produktu, przez opracowanie i konstrukcję własnych systemów, aż po wdrażanie wybranych specjalistycznych rozwiązań.

 

Widzimy wyzwanie dla naszej oferty wszędzie tam, gdzie priorytet stanowi sprawne oraz wygodne przemieszczanie ludzi i towarów. Poprzez innowację, ciągły rozwój oraz najwyższą jakość produktów i usług zapewniamy bezpieczeństwo i wygodę w ruchu.

M&MR Trading Polska Sp. z o.o., ul. Hutnicza 25 DE, 81-061 Gdynia, NIP: 584-10-16-120, REGON: 190848381, Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008309, kapitał zakładowy: 52.500,00 PLN. Nr BDO 000021184.


Polityka Prywatności